|
1
2
3
4
5
6
7
8
9
|
182 libros. |
| CÓDIGO | TITULO AUTOR DESCRIPCIÓN | PRECIO | |
 |
A000000814 |
DISCURSOS ARTICLES PROLECHS; VERDAGUER, MOSSEN JACINTO; Barcelona s/f. Publicació de la Ilustració Catalana. Edició Popular. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Volum XXVI. 248 pp. 17 x10. Rústica. Lomo y cubiertas deslucidas. |
7 € |
 |
 |
A000000815 |
FOLK-LORE; VERDAGUER, MOSSEN JACINTO; Barcelona s/f. Publicació de la Ilustració Catalana. Edició Popular. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Volum XXV. 82 pp. 17 x10. Rústica. Lomo deslucido. |
7 € |
 |
 |
A000000832 |
CANIGO (Llegenda Pyrenayca del temps de la Reconquesta); VERDAGUER, JACINTO; Barcelona s/f. Ilustració Catalana. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Edició Popular. Nº V. 214 pp. 17 x 10. Rústica. Ejemplar carente de cubierta delantera. Texto en buen estado. |
5 € |
 |
 |
A000000833 |
MONSERRAT (Llegendari, Cançons, Odes); VERDAGUER, JACINTO; Barcelona s/f. Ilustració Catalana. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Edició Popular. Volum III. 208 pp. 17 x 10. Rústica. Lomo rozado, no afecta al texto. Dedicatoria anterior propietario. |
10 € |
 |
 |
A000000845 |
IDILIS Y CANTS MISTICHS; VERDAGUER, JACINTO; Barcelona s/f. Ilustració Catalana. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Edició Popular. Volum II. 208 pp. 17 x 10. Rústica. Lomo fatigado, no afecta al texto. |
8 € |
 |
 |
A000000846 |
SANTA EULARIA (Poemet); VERDAGUER, JACINTO; Barcelona s/f. Ilustració Catalana. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Edició Popular. Volum XVIII. 116 pp. 17 x 10. Rústica. Lomo rozado, no afecta al texto. |
6 € |
 |
 |
A000000847 |
LO SOMNI DE SANT JOAN (Llegenda del sagrat cor de Jesús); VERDAGUER, JACINTO; Barcelona s/f. Ilustració Catalana. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Edició Popular. Volum VI. 104 pp. 17 x 10. Rústica. Lomo rozado, no afecta al texto. |
8 € |
 |
 |
A000000849 |
AYRES DEL MONTSENY; VERDAGUER, JACINTO; Barcelona s/f. Ilustració Catalana. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Edició Popular. Volum XIX. 156 pp. 17 x 10. Rústica. |
12 € |
 |
 |
A000000850 |
EN DEFENSA PROPIA; VERDAGUER, JACINTO; Barcelona s/f. Ilustració Catalana. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Edició Popular. Volum XVII. 164 pp. 17 x 10. Rústica. Lomo rozado, no afecta al texto. Algunas manchas de óxido. |
8 € |
 |
 |
A000000852 |
NERTO, CANTICH DELS CANTICHS (Traduccions); VERDAGUER, JACINTO; Barcelona s/f. Ilustració Catalana. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Edició Popular. Volum XXI. 200 pp. 17 x 10. Rústica. Lomo rozado, no afecta al texto. Ejemplar carente de cubierta delantera. |
8 € |
 |
 |
A000000854 |
AL CEL; VERDAGUER, JACINTO; Barcelona s/f. Ilustració Catalana. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Edició Popular. Volum XXIII. 96 pp. 17 x 10. Rústica. Lomo rozado, no afecta al texto. Ejemplar carente de cubierta trasera. Intonso. |
9 € |
 |
 |
A000000857 |
VEUS DEL BON PASTOR; VERDAGUER, JACINTO; Barcelona s/f. Ilustració Catalana. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Edició Popular. Volum XIV. 132 pp. 17 x 10. Rústica. Lomo rozado, no afecta al texto. Ejemplar carente de cubierta delantera. |
8 € |
 |
 |
A000000858 |
EXCURSIONS Y VIATGES; VERDAGUER, JACINTO; Barcelona s/f. Ilustració Catalana. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Edició Popular. Volum VII. 202 pp. 17 x 10. Rústica. |
13 € |
 |
 |
A000000859 |
FLORS DEL CALVARI (Llibre de consols); VERDAGUER, JACINTO; Barcelona s/f. Ilustració Catalana. Obres completes de Mossen Jacinto Verdaguer. Edició Popular. Volum XVI. 194 pp. 17 x 10. Rústica. Lomo rozado, no afecta al texto. |
8 € |
 |
 |
A000000861 |
LA CONJUGACIO DELS VERBS EN CATALA; FABRA, POMPEU; Barcelona 1926. Ed. Barcino. Colecció Popular Barcino, VI. 60 pp. 16 x 12. Rústica. Cubiertas deterioradas. |
6 € |
 |
 |
A000000862 |
EXERCICIS DE GRAMATICA CATALANA. VOLUM I: ORTOGRAFIA.; MARVA, JERONI; Revisió per Pompeu Fabra. Barcelona 1935. Ed. Barcino. Colecció Popular Barcino, XXIV. 80 pp. 16 x 12. Rústica. Cubiertas deterioradas. Lomo rasgado. Firma anterior propietario. |
6 € |
 |
 |
A000000863 |
ELS BARBARISMES (Guia de depuració del léxic catalá); MONTSIA, BERNAT; Barcelona s/f. Ed. Barcino. Colecció Popular Barcino, CXV. 92 pp. 16 x 12. Rústica. Lomo rozado. |
9 € |
 |
 |
A000000864 |
EXERCICIS DE GRAMATICA CATALANA. VOLUM II: MORFOLOGIA; MARVA, JERONI; Revisió per Pompeu Fabra. Barcelona 1936. Ed. Barcino. Colecció Popular Barcino, XXXVII. 64 pp. 16 x 12. Rústica. Lomo rasgado en la parte inferior. Firma anterior propietario. |
6 € |
 |
 |
C000000833 |
"Dues conversions i una mort"; Lleonart, Josep; Barcelona s/f. Llibreria Catalònia. 183pp. 18x12. Tela. Catalán. |
9,02 € |
 |
 |
C000002933 |
"Discurso" III. Segona acció contra Veires. La Pretura de Sicilia.; Ciceró, M.T.; Barcelona 1950. Fundación Bernat Metge. Traducció de Llorenç Riber. 94pp. 23x15. Cartoné. Catalán. |
18,03 € |
 |
|
1
2
3
4
5
6
7
8
9
|
182 libros. |
| Ir al principio. |
Version para imprimir.
|